KULLANICI ADI ŞİFRE
 
>MIAMI KIRALIK DAIRELER
SEMT:
Miami Beach
KOD:
MIAMI RENTALS
FİYAT:
$ 999.00
ALAN:
SALON:
Aciklamaya Tiklayiniz...
ODALAR:
Click Details...
AÇIKLAMA:
cempayusa.com
» TR GAYRIMENKUL LISTESI
» MIAMI KIRALIK DAIRELER
» YURTDISI PROJELER
» MIAMI SATILIK DAIRELER
» MIAMI SATILIK VILLALAR
Döviz Alış Satış
$ ABD 7.3797 7.3930

€ EURO 8.9778 8.9939

£ GBP 10.0926 10.1452

TCMB Verileri

CEMPAY ULUSLARARASI GAYRİMENKUL

Cempay Uluslararası Gayrimenkul ve Dış Ticaret Limitet Şirketi 2006 yılında kurulmuştur.

Kurulduğu sene Amerika Birleşik devletleri ağırlıklı olmak üzere dünyada ki alternatif gayrimenkul yatırım olanaklarını Türkiye’ye sunmaya başlamıştır. Cempay Uluslararası Gayrimenkul bu alanda Türkiye’de bir ilke imza atmıştır.
Cempay’ın Türkiye’de exclusive olarak sunduğu projeler arasında ABD’de $10 Milyar’ın üzerinde inşaat gerçekleştirmiş Related Grubu, ABD’nin sayılı inşaat şirketleri arasında yer alan Leviev Boymelgreen, dünyada en çok casinolara sahip ikinci şirket konumunda ki MGM Mirage ve ABD’nin en itibarlı otel gruplarından Morgan Grubunun projeleri yer almaktadır.

Cempay Uluslararası’nın yurt dışında çalıştığı diğer şirketler Fortune International, Lionstone Development, Gansevoort Hotel Group, MCZ/Centrum, Donald J. Trump, Zamir Equities, The Setai Group, Andre Balaz, West Chelsea Development Partners ve Raffles Hotels and Resorts Group gibi inşaat sektöründeki dünya devleridir.
Cempay Uluslararası 2007 senesinde beynelmilel portföyünü Panama ve İngiliz Virgin Adalarında ki inşaat projeleriyle de zenginleştirmiştir.

Cempay Uluslararası Gayrimenkul apartman daireleri, villalar, yalılar, ofisler, oteller, alışveriş ve iş merkezleri, arsalar, adalar gibi Türkiye’de ve yurtdışında geniş bir gayrimenkul yelpazesinin pazarlanmasını sağlamaktadır.

Kurucu Üyelerimiz

Edibe ÇizmeciEdibe Çizmeci, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. İstanbul barosu avukatlarındandır. 1966 yılında kurulmuş olan ve sektöründe önemli yer edinmiş Elektromek Elektrik Malzemeleri sanayi ve Ticaret AŞ’nin yönetim kurulu başkanıdır.

Vahit Cem YapıcıVahit Cem Yapıcı, University of Wolverhampton İşletme/İktisat bölümü mezunudur. İşletme yüksek lisansını University of Westminster’da tamamlamıştır. Cempay Uluslararası Gayrimenkul’ün Uluslararası Direktörüdür. Elektromek Elektrik Malzemeleri Sanayi ve Ticaret AŞ’nin yönetim kurulu başkan vekilidir.

Payende Ceren ÇizmeciPayende Ceren Çizmeci, Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunudur. Elektromek Elektrik Malzemeleri Sanayi ve Ticaret AŞ’nin yönetim kurulu üyesidir. Cempay Uluslararası Gayrimenkul’ün Türkiye Direktörüdür.

 


 
ANASAYFA |HAKKIMIZDA | HIZMETLERIMIZ | BIZE ULASIN | E-POSTA | BASINDAN |GIZLILIK ILKELERI | KULLANIM SARTLARI  
© 2008 CEMPAY ULUSLAR ARASI GAYRİMENKUL. TÜM HAKLARI SAKLIDIR 
Web hosting by Somee.com